Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

VShape

blank

VShape İle Güzelleşmek

Vshape, yüz şekillendirme, yüz germe, yüz gençleştirme, bölgesel incelme, gıdı, boyun ve çene bölgesind ki elastiki yapısını kaybetmiş olan dokuyu sıkılaştırmak ve toparlamak amacıyla kullanılmak üzere geliştirilmiş olan FDA onaylı teknolojidir.

Yaş henüz ilerlemeden v şeklinde olan yüz yapısında çene ve alt yüz bölgesi dar ve sıkı iken elmacık kemikleri ise belirgindir. Kilo alımı ve yaşlanma sebepleri ile yüz yapısı genişleyip sarkarak u şeklini alır. Bu genişleyip sarkma sonucunda yüz de yorgun bir ifade oluşur. Tam da bu noktada vshape devreye giriyor ve ameliyatsız bir şekilde yüz gençleştirme ve germe ile bu sorunsaldan kurtulmanıza olanak sağlıyor.

Soğuk ultrason ile radyofrekans bir arada kullanılarak cildin derin tabakalarında bulunan kolejen lifleri ısıtılarak germe işlemi gerçekleşmiş oluyor. Soğuk ultrason ile ultrason dalgaları iri yapılı olan yağ hücrelerini sarsarak parçalar ve bu işlemi yaptığı sırada sadece yağ hücrelerine odaklanarak yapar. Piyasada mevcut olan sağlıksız ve ucuz olan kavitasyon işlemleri gibi değildir.

Vshape tedavisi ortalama olarak seans başına yirmi veya yirmi beş dakika sürdüğü gibi acı da hissetmezsiniz. Uygulama esnasında kendinizi taş masajı konforunda hissedebilirsiniz. Uygulamanın sonuçlarını ise görüp farkedebilmek için uzun süreler beklemenize gerek yoktur. Hemen hemen ilk seans sonucu gözle görülür olumlu sonuçlar görmeniz mümkündür. Tüm tedavi için ise ciltteki problemin yoğunluk durumuna göre dört veya altı seans yeterli olabilmektedir.

Vshape ile ameliyat yüz germe yaklaşık olarak on ya da on dört gün aralıklarla uygulanıyor. Uygulamadan alınan sonucu korumak için ve tedavinizi pekiştirmek adına yılda bir kez uygulamayı tekrar etmeniz yeterli olacaktır.

Vshape ile zayıflama ve bölgesel incelme konusunda vücudunuzda bulunan lokal fazlalıklar ve selülit sorunu ile de başa çıkmanız mümkündür. Uygulama yüz germe ve gençleştirme işleminde olduğu gibi soğuk ultrason ve radyofrekans sistemlerini bir araya getirerek vücuttaki yağ hücrelerini hedef alarak parçalayan ve dışarı atan sistem aynı zamanda vücutta her bölgeye uygulanabilmesi mümkün olan tek ultrason ve radyofrekans sistemidir.