Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

V Shape

blank

V Shape

Her kadın güzelliğine ve bakımına önem vermektedir. Sağlık ve estetik alanında bir çok gelişimin meydana gelmesi ile estetik yaptırmayı düşünen kadınlar için de özellikle sarkma şikayetlerine yönelik bir çok yöntem ve teknik geliştirilmektedir. Bu yöntemlerden en hızlı ve kolay sonuç veren yöntem ise V Shape yöntemi olmaktadır. Yüz, çene ve gıdı sarkmalarında seanslar halinde uygulanarak gerdirme işlemi yapılan V Shape sayesinde gıdı, yüz ve boyun bölgesinde deforme olan ve sarkmaların görüldüğü bölgeler kaybettiği hacmi tekrar kazanarak kırışıklıkların oluşumu engellenirken var olan mevcut kırışıklıklar da yok edilmektedir.

Hızlı kilo alıp vermek vücudun her bölgesinde ciddi sarkmalara ve deforme olmuş görüntülere ortam hazırlamaktadır. Yaşlılık gibi durumların da baş göstermesi ile yüzün “V” şeklinde iken “U” şeklini alması kadınlar tarafından oldukça rahatsız edici bir durum olmaktadır. Dolayısıyla da V Shape seanslar halinde yapılarak bu tarz şikayetleri olan hastaları kısa sürede çözüme ulaştırmaktadır.

V Shape, cerrahi bir operasyon değildir bu nedenle de bu işlemde kesinlikle bir ameliyat söz konusu olmamaktadır. Acı ve ağrı hissettirmeyen bir teknoloji olan Vshape, seanslar sonrasında kısa sürede oldukça belirgin sonuçlar vermektedir.

V Shape Hangi Durumlarda Nasıl Uygulanmaktadır?

V Shape tekniğinin uygulama alanı oldukça çeşitli olmaktadır. Öyle ki; diz ve bacak yağlarının alınmasında, bacak ve karın bölgesi yağlarının alınmasında, basen çıkıntısı ve bel kalınlığı şikayetlerinde sıkça kullanılan ve hızlı sonuç veren V Shape yöntemi aynı zamanda selülit sorunlarının çözümünde uygulanabildiği gibi çene, yüz ve gıdı sarkmalarının ortadan kaldırılması için de yaygın bir şekilde uygulanabilmektedir.

V Shape, akustik ses dalgalarının yüksek frekans ayarı ile cildin alt tabakasına uygulanmaktadır. Genellikle hastaya 2 hafta ara ile 20 dakikalık seanslar halinde uygulanan V Shape yönteminde hasta herhangi bir acı ya da ağrı hissetmemekle birlikte uygulamadan hemen sonra normal hayatına da dönebilmektedir. Taş masajı şeklinde uygulanan V Shape, ilk seanstan sonucunu göstermeye başlarken cilt özelliklerine bağlı olarak 4 ile 6 seans sonrasında sorunu tamamen ortadan kaldırabilmektedir.