dr. emrah cinik uykuda saç ekimi

Uzun ve sağlıklı saçlara sahip olmak güzel bir hayaldir. Ancak ameliyat veya iğne korkunuz varsa bu hayal bir kabusa dönüşebilir. Uykuda saç ekimi, sizi bu kabustan kurtarıyor ve konfor dolu bir operasyon süreci vadediyor.

 

Uykuda saç ekimi nedir?

Çoğunlukla lokal anestezi altında gerçekleşen operasyonlar; hastaya bağlı olarak genel anestezi ile de gerçekleştirilebiliyor. Uykuda saç ekimini normal saç ekim operasyonlarından ayıran tek nokta, hastanın operasyon boyunca uyutulmasıdır. Böylece operasyon süreci boyunca uyuyan hasta, kan veya iğne gibi korkularından endişe etmeden, rahat bir operasyon geçiriyor.

 

 

Uykuda saç ekim operasyonu ne kadar sürer?

Genel anestezi uygulanarak yapılan işlem yaklaşık olarak 4-8 saat sürmektedir. Hasta bu sürecin tamamını uyuyarak geçirmektedir.

 

Uykuda saç ekiminin avantajları nelerdir?

 • Hastaya konfor dolu bir operasyon sunar. Anestezinin etkisi altındayken herhangi bir acı ve ağrı hissetmeden süreci uyuyarak tamamlar.
 • Kaslar operasyon boyunca gevşek bir durumda olduğu için medikal ekibe rahat bir çalışma ortamı sağlanmış olur.
 • Hasta operasyon süresini sıkılmadan veya tedirgin hissetmeden tamamlar.

 

Siz de hayallerinize kavuşmak için korkularınızı yenmeyi beklemeyin; ağrısız saç ekimi ile saçlarınızı geri kazanın.

Ücretsiz

Konsültasyon ve
Analiz

   Uykuda Saç Ekimi

   Sıkça Sorulan Sorular

   Uykuda saç ekim yöntemi kimler için uygundur?

   Uykuda saç ekim uygulaması kandan ve iğneden korkan hastalar için tavsiye edilmektedir. Genel anestezi ile uyku haline geçildiği için işlem acısız ve ağrısız gerçekleşir.

   Operasyon sonrası ilk yıkama ne zaman yapılmalıdır?

   Saç ekim işleminden sonra ilk yıkama 1-4 gün arasında yapılır. Ancak ilk yıkamanın kliniğimizde uzman kontrolü altında yapılması gerekmektedir.

   Ayrıca uzmanlarımız saç sağlığınız için ek bir tedaviyi gerekli görebilirler. Bu tedavilerden birisi Saç Mezoterapisi‘dir. Destekleyici tedaviler için doktorunuza danışmayı ihmal etmeyin.

   Uykuda saç ekimi fiyatı nedir?

   Uykuda saç ekimi yöntemiyle saç ektirmek isteyen hastalarımıza genel bir fiyat sunabilmek çok zor. Çünkü saç ekiminde fiyatlar hastanın kelleşen bölgesine ve ekim yapılacak greft sayısına göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle hastalarımıza verdiğimiz fiyatlar kişiye özeldir. Hemen siz de durumunuzu uzmanlarımız tarafından ücretsiz analiz ettirerek size özel fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

   Fiyat Al

   Saç Ekimi
   Hekim
   Dr. Emrah Cinik

   Saç Ekimi

   Türkiye’nin en tanınmış ve en tecrübeli doktorlarından biri olan Emrah Cinik, 19 yılı aşkın süredir saç ekim alanında hizmet vermektedir.

   Canlı Sohbet
   Yardıma mı ihtiyacınız var?
   Merhaba 👋
   Size nasıl yardımcı olabiliriz?