Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Upgrade

blank

Upgrade

Anti-aging dediğimiz konu, özellikle kadınlar için çok önemlidir, çünkü malum birçok kadın yaşlanmaktan kaçınır. Hayatta peşinizi bırakmayacak olanlardan bir tanesi ve kaçamayacağınız konu, yaşlanmaktır. Sadece yaşlılık görüntünüzü biraz daha geciktirmek ve sizi genç gösterebilmek adına, yapılan uygulamalara anti-aging uygulaması denilmektedir. Peki, anti-aging uygulamasında upgrade nedir? Anti-aging upgrade, aslında sadece kullandığnız anti-aging uygulamasını biraz daha üst seviyeye çıkararak, sizi daha da genç görünmenizi sağlıyor. Anti-aging upgrade’te kullanabileceğiniz uygulamalardan bir tanesi AHA uygulamasıdır. Bu uygulamada, kullanacağınız solüsyon içerisinde alphahydroxy adında bir madde bulunmaktadır ve bu madde sayesinde cildiniz gençleşecek ve parlayacaktır. Bir başka upgade yöntemi ise serum kullanmaktır. Belirli serumlar ile cildinizin daha genç görünmesini sağlayabilirsiniz.

Kullanabileceğiniz bir farklı anti-aging upgrade yöntemi, kök hücreleri kullanmaktır. Bu yöntemi Joanna Vargas adında bir güzellik uzmanı bulmuştur. Kök hücresi uygulaması bütün cilt tipleri için geçerli olmaktadır. Bu yöntemi kullanarak kollajen ve cilt parlaklığınızı arttıracaktır. En basit anti-aging upgradelerden bir tanesi ise gözlerinize masaj yapmaktır. Göz ve göz çevrenize her zaman çok iyi bakılması gerekmektedir. Genelde yaşlılık ve yaş farkı göz çevresinden fazlasıyla görülmektedir. Bunu önlemek için gözlerinize masaj ve bakım yaparak, anti-aging upgrade uygulaması yapmış olacaksınız. Cildinizin yaşlı görünmesi veya bakımsız görünmesindeki bir başka etken ise, vücudunuzdaki vitamin eksiksizliğinden de kaynaklanabilir. Bunun için de A, B, C, D ve E vitaminleri uygulaması yapmanız gerekir.

En önemli konulardan bir tanesi ve özellikle dışarı çıktığınızda mutlaka yapmanız gereken, güneşten korunmak. Güneşten vitamin ve enerji almak gerekiyor, fakat çok fazla almak ise cildinize zarar verebilir, bu sebeple güneş kremi kullanmayı unutmayınız. Bir diğer anti-aging upgrade uygulaması ise Salicylic asididir. Bunu da deneyebilirsiniz. Genellikle sivilce ve benzeri sıkıntılar için kullanılmaktadır, fakat cildin gençleşmesi için de işe yaradığı görülmüştür. Dolayısıyla eğer Salicylic asidi kullanarak ta bir deneme yapabilirsiniz. Herhangi bir yan etkisi olmayacaktır. Cilt tipinize uymadığını düşünürseniz, diğer anti-aging upgrade tekniklerini kullanabilirsiniz. Eskiden beri kadınların en büyük sorunlarından bir tanesi olan anti-aging, artık erkekler için de geçerli olmaya başlamıştır.