Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Ultrashape V3

blank

Ultrashape V3 Nedir, Nasıl Uygulanır Ve Kimlere Uygulanabilir ?

Bölgesel incelme yöntemlerinden biri olan ultrashape V3, kişinin yağlarını eritmek ve zayıflamak için yaptığı zayıflama yöntemlerine tepki vermeyen inatçı yağları n parçalanarak eritilmesi ve imha edilmesi yöntemidir. Ultrashape V3 yöntemi ile vücuttaki yağlar alınarak vücudun şeklinin düz bir şekilde olması sağlanır.

Ultrashape V3 yöntemi ultrasonik ses dalgaları ile eritilmesi istenen yağların eritilmesi ve parçalanması yöntemidir. Bu yöntem vücudun kol, bacak, basen, sırt ve bel bölgelerine uygulanabilmektedir i. Ultrasonik teknoloji ile yağ hücrelerinin zarları parçalanır ve yağ hücreleri eriyerek bir anlamda da sıvılaşır. Bu sıvılaşan yağ hücreleri vücudun metabolik olayları ile dışarı atılır. Bu tedavi uygulanırken bazı istisnalar dışında hiçbir şekilde ciltte iz kalmaz. Sadece bazı hastalarda geçici kızarıklıklar ve morluklar olabilmektedir. Ultrashape V3 tedavisinin uygulanacağı kişi kilosuna çok dikkat etmelidir. En kötü kişinin kilosu vücut kitle indeksine yakın olmalıdır. Ayrıca bu kişinin hamile olmaması gerekir, emzirme döneminde olmaması gerekir veya şeker hastalığı gibi hastalıkları olmaması gerekmektedir. Bununla beraber devamlı spor yapan, düzenli diyet yapan, normal kiloya sahip olan kişiler bu tedavi yönteminden faydalanabilirler. Tedaviden faydalanmak için genç yaşta olmak şart değildir. Yaşlıda olsanız bu tedaviden faydalanabilirsiniz. Ayrıca ultrashape V 3 tedavisinden faydalanmak isteyen kişinin erkek veya kadın olması önemli değildir. Kişi Formunu koruduğu sürece tedaviden faydalanabilecektir. Tedaviden daha iyi bir verim alabilmek için seansları 15-20 gün aralılarla yapmak daha faydalı olacaktır. 1 seans ise yaklaşık 1-1,5 saat civarında sürmektedir. İlk sonuçları ilk seanstan sonraki 2 hafta içinde far edeceksiniz ama kalıcı sonuçlar son seansla beraber fark edilecektir. Genellikle hastalar tedavi yapılırken herhangi bir ağrı ya da acı hissetmezler ama bazen küçük ağrılar veya karıncalanmalar olabilmektedir.

Unutulmamalıdır ki ultrashape V3 tedavi yöntemi inatçı yağlardan kurtulmak amacıyla geliştirilmiş bir yöntemdir. Bu tedavi yaptırmak isteyen kişiler kilo vermek amacıyla yaptırmamalıdır. Çünkü bu tedavi yöntemi kilo vermek için yapılmaz. Vücudun şeklini bozan ve zayıflama yöntemlerine tepki vermeyen yağların kaybedilmesi için uygulanır. Bütün seanslar bittikten sonra tedavinin kalıcı olmasını istiyorsanız kilonuzu korumalısınız.