dr. emrah cinik sakal ve bıyık ekimi

Erkek moda ve kişisel bakım dünyasında trendler hızla değişiyor ancak uzun ve gür sakalların yerini hiçbir şey alamıyor. Erkekler için sakal, maskülen ve çekici görünümün en büyük destekleyicisi olmaya tüm hızıyla devam ediyor.

 

Belki siz de gür sakallara sahip olmak için seyrek sakallarınızı uzatmaya çalışmış; sonuçtan hiç memnun kalmayarak hayal kırıklığı yaşamış olabilirsiniz.  Ama şimdi hayallerinizdeki görünüme kavuşma zamanı! Sakal ve bıyık ekim operasyonu ile kişiler, hayal ettiğiniz gür ve havalı sakallara sahip olabilirsiniz.

 

Sakal ve bıyık ekimi nasıl yapılır?

Sakal ekiminde genellikle FUE yöntemi tercih edilmektedir. Öncelikle hastayla konsültasyon yapılarak sakal ve bıyık ekimi yapılacak alan belirlenir. Donör bölgesinden alınan greftler, boyun, elmacık kemiği, çene bölgesi gibi kıl kaybı yaşanan alanlara ekilir. Operasyon esnasında lokal anestezi uygulandığı için hasta acı veya ağrı hissetmez.

 

 

Sakal ve bıyık ekimi için hangi bölge donör olarak seçilir?

Öncelikle hastanın ense bölgesi incelenir. Sağlıklı ve kaliteli saç köklerine sahip olan ense bölgesi eğer yeterli miktardaysa bu alan tercih edilir. Operasyon sırasında ense bölgesinden alınan kıl kökleri, sakal ve bıyık alanlarına ekilir. Böylece hastalar, kalıcı bir çözüme ulaşabilirler. Ayrıca kişilerin kendi kıl kökleri kullanıldığı için oldukça doğal bir sonuç elde edilmektedir.

 

Sakal ve bıyık ekiminde sonuçlar ne zaman görülmeye başlanır?

Operasyonun dördüncü ayından itibaren sonuçlar görülmeye başlanır ve en net sonuç altıncı aydan itibaren elde edilir.

 

Siz de daha çekici ve olgun bir görünüm kazanmak için sakal ve bıyık ekimi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ücretsiz

Konsültasyon ve
Analiz

   Sakal ve Bıyık Ekimi

   Sıkça Sorulan Sorular

   Sakal ve bıyık ekimi kimler için uygundur?

   Sakal ve bıyık ekimi köselik sorunu yaşayan veya daha gür sakallara sahip olmak isteyen erkek hastalar için uygundur.

   Sakal ve bıyık ekim operasyonu kaç saat sürer?

   Operasyon yaklaşık olarak 4-6 saat arasında gerçekleşmektedir.

   Sakal ve bıyık ekimi fiyatı nedir?

   Sakal ve bıyık ektirmek isteyen hastalarımıza genel bir fiyat sunabilmek çok zor. Çünkü sakal & bıyık ekiminde fiyatlar hastanın köseleşen bölgesine ve ekim yapılacak greft sayısına göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle hastalarımıza verdiğimiz fiyatlar kişiye özeldir. Hemen siz de durumunuzu uzmanlarımız tarafından ücretsiz analiz ettirerek size özel fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

   Fiyat Al

   Saç Ekimi
   Hekim
   Dr. Emrah Cinik

   Saç Ekimi

   Türkiye’nin en tanınmış ve en tecrübeli doktorlarından biri olan Emrah Cinik, 19 yılı aşkın süredir saç ekim alanında hizmet vermektedir.

   Canlı Sohbet
   Yardıma mı ihtiyacınız var?
   Merhaba 👋
   Size nasıl yardımcı olabiliriz?