regenera activa cihazı

Aynaya her baktığınızda seyrelen saçlarınızı görmekten, kelleşen alanlarınızın gün geçtikçe genişlediğini fark etmekten bıktınız, öyle değil mi? Kellik, bir süre sonra yalnızca fiziksel görünüşünüzü değil, psikolojinizi de etkilemeye başlayabilir. Kendinizi olduğunuzdan daha yaşlı hissetmenize ve özgüveninizi kaybetmenize yol açabilir. Ancak ümitsizliğe kapılmayın! Kellik sorununda devrim niteliğinde bir çözümümüz var; Regenera Activa!

 

Regenera Activa nasıl uygulanır?

Öncelikle işlemin yapılacağı bölge dezenfekte edilerek lokal anestezi uygulanır. Punch biyopsi yardımıyla bu bölgeden doku örnekleri ve saç kökleri alınır. Genellikle saç köklerinin daha güçlü olduğu ense bölgesi tercih edilir. Alınan saç kökleri cihazın içine yerleştirilir. İşlemden geçen saç kökleri özel olarak bir süspansiyona dönüştürülür ve şırınga yardımıyla hastanın kafa derisine enjekte edilir.

 

 

Regenera Activa kalıcı mıdır?

Kişinin kendi saç hücrelerini kullanarak saç kaybıyla mücadele eder. Dökülmeyen saç dokuları tedavide kullanıldığı için kalıcı sonuç elde edilir.

 

 

Regenera Activa saç ekimine alternatif midir?

Saç ekimine bir alternatif değil; onun destekleyicisi bir yöntemdir. Saç ekim operasyonundan sonra uygulanması tavsiye edilir. Ekilen saçların daha hızlı çıkmasını sağlar ve iyileşme sürecini hızlandırır.

Siz de saçlarınızı Otolog Mikro Greft ile güçlendirmek için şimdi bizimle iletişime geçin!

Ücretsiz

Konsültasyon ve
Analiz

   Regenera Activa

   Sıkça Sorulan Sorular

   Regenera Activa işlemi ne kadar sürer?

   İşlem süresi yalnızca 20 dakika sürdüğü için işlem sonrasında hasta günlük hayatına kolayca geri dönebilir.

   Otolog Mikro Greft kaç seans uygulanır?

   Tamamen acısız olan bu işlem tek seans uygulanır. Kişinin kendi hücreleri kullanıldığı için tamamen doğaldır ve herhangi bir alerjiye sebep olmaz.

   Regenera Activa fiyatı ne kadar?

   Otolog Mikro Greft yöntemiyle saç dökülmelerini durdurmak ve daha sağlıklı saçlara kavuşmak isteyen hastalarımıza genel bir fiyat sunabilmek çok zor. Çünkü saç dökülmesi tedavilerinde fiyatlar hastanın saçının dökülen ve kelleşen bölgesine göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle hastalarımıza verdiğimiz fiyatlar kişiye özeldir. Hemen siz de durumunuzu uzmanlarımız tarafından ücretsiz analiz ettirerek size özel fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

   Fiyat Al

   Saç Ekimi
   Hekim
   Dr. Emrah Cinik

   Saç Ekimi

   Türkiye’nin en tanınmış ve en tecrübeli doktorlarından biri olan Emrah Cinik, 19 yılı aşkın süredir saç ekim alanında hizmet vermektedir.

   Canlı Sohbet
   Yardıma mı ihtiyacınız var?
   Merhaba 👋
   Size nasıl yardımcı olabiliriz?