Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Nem Aşısı

blank

Nem Aşısı Nedir?

Nem aşısı, cildimizin ihtiyacı olan nemi vererek cilde genç ve dinamik bir görünüm kazandırır. Nem aşısı son zamanlarda oldukça popüler hale gelen bir uygulamadır. Doğamız gereği yaşımızı aldıkça cildimizde bazı bozulmalar meydana gelebilir. Bu bozulmalar genellikle kaz ayağı, kırışıklık ve sarkma olarak adlandırılır. Özellikle kadınlarda daha sık görülen bu durum belli bir zaman sonra bireyleri rahatsız etmeye başlar. Peki bu kırışıklıklar için nasıl bir çözüm uygulanabilir?

Nem aşısı, yüzde meydana gelen kırışıklıkları yok etmek ve cilde çok daha dinç ve güzel bir görünüm kazandırmak için uygulanır.  Ciltte meydana gelen kırışıklıkların esas sebebi nem kaybıdır ve bu nemi bir şekilde karşılamamız gerekir. Nem aşısı yaptıran pek çok kadın bu işlemden memnun kaldığını ve cildinde ciddi değişiklikler meydana geldiğini söyler. Nem aşısı uygulaması bir doktor tarafından yapılmalıdır. Yüz bölgesine uygulanan bu işlemin istenilen sonucu vermesi için doğru teknikler kullanılmalı ve işlem özenle yapılmalıdır.

Nem Aşısı Fiyatları

Nem aşısı fiyatları uygulanan tekniğe ve uygulamayı yapacak olan doktora göre değişkenlik gösterebilir. En uygun fiyatı bulmak ve kaliteli bir doktor seçebilmek için detaylı bir araştırma yapmanız oldukça önemlidir. Nem aşısı fiyatları ile ilgili en doğru bilgiye ulaşabilmek için doktorlarla görüşmek en doğrusu olacaktır. Alanında uzman bir doktorla görüşerek vereceği hizmetin detaylarını, avantajlarını ve faydalarını öğrenebilirsiniz. Doktorunuza isteklerinizi ve beklentilerinizi anlatmak alacağınız sonucun hayallerinize uygun olma olasılığını arttırır. Nem aşısı yaptırmadan önce doktorunuza neler hayal ettiğinizi anlatıp buna göre bir çalışma yapmasını isteyebilirsiniz. Tüm bu bilgilerin ışığında doktorunuz sizin için doğru tedavi yöntemini belirler ve nem aşısı için size doğru bir fiyat bilgisi çıkartır.

Nem Aşısı Yaptıranlar

Nem aşısı yaptıran bireyler bu uygulamanın faydasını kısa sürede gördüklerini bildiriyorlar. Cilde ihtiyacı olan nemi veren nem aşısı sayesinde kuruluktan kaynaklanan kırışıklıklar kaybolur. Genç bireylere de uygulanabilen nem aşısı ciltteki kurulukları yok ederek nem ihtiyacını karşılar.

Nem aşısı yaptıran hanımlarda ve beylerde kuruluktan kaynaklanan ince kırışıklıklar yok olur ve gelecekte oluşacak cilt bozukluklarının önüne geçilir. Nem aşısı yaptırarak ışıl ışıl ve sağlıklı bir cilde kavuşmak artık oldukça kolay. Bu yöntemi kullanan kişilerin çoğu nem aşısının faydalarını uzun süre boyunca gördüklerini ve mutlaka yaptırılması gerektiğini belirtiyorlar.

Nem dolgusu olarak da anılan bu uygulamanın sonucu tek seans sonunda bile görülebilir. Oldukça kısa süren ve ağrısız olan nem aşısı sayesinde cildinizin sağlıkla parladığına tanık olabilirsiniz.

Nem aşısı yaptırırken dikkat etmeniz gereken nokta destek alacağınız doktor seçimidir. Başarılı bir doktor seçtiğinizde alacağınız sonuç başarılı olacaktır. Nem aşısı cildinizin su ihtiyacını karşılar ve yaşlanma belirtilerini geciktirir.

Nem Aşısı Faydaları

Nem aşısı yaptırmak isteyen birçok kişinin ilk sorduğu soru bu uygulamanın faydalarının ne olduğudur. Nem aşısı yaptırmak ilk olarak cildinizin ihtiyacı olan nemi karşılar.  Yaklaşık bir yıl boyunca ciltte yarattığı etkiyi sürdüren nem aşısı birçok kadının favori uygulaması haline geldi. Nem aşısı cildin ihtiyacı olan nemi sağlar ve cildin ihtiyacını karşılar. Bu şekilde cilt yumuşar ve eskisinden çok daha parlak bir görünüme kavuşur.

Nem aşısı cildin doğal rengine kavuşmasını da sağladığı gibi yaklaşık bir yıl boyunca da etkisini sürdürür. Yapılan uygulamanın cilde sağladığı nem doğal yollarla elde edilenden çok daha fazladır. Nem aşısının içeriği hyalüronik asidi arttırmaya yönelik olarak hazırlanmıştır. Hyalüronik asit ise cildin nem ihtiyacını karşılar ve genç görünmesini sağlar. Nem aşısının mucizevi etkisi de işte bu içerikten kaynaklıdır.

Nem Aşısı Nasıl Uygulanır?

Nem aşısı yaptırmak istediğinizde uygulamanın nasıl yapılacağını araştırmanız gerekir. Nem aşısı uygulaması oldukça kolay ve ağrısız bir uygulamadır. Ameliyata gerek duyulmadan yapılan bu işlem yaklaşık 15 dakika sürer ve bunun sayesinde de kişi günlük hayatına rahatça devam edebilir. Nem aşısı uygulandıktan sonra hemen etkisini gösterir ancak 1 ay boyunca iyileşme süreci devam eder.  İyileşme süreci bittikten sonra aşının etkisi 1 yıl boyunca sürer.

Oldukça pratik ve ağrısız bir uygulama olan nem aşısı sayesinde cilt ışıltısına kavuşur ve çok daha sağlıklı görünür. Cildin sağlığı ve kırışıklıklarından kurtulması için gerekli olan nem aşısı aynı zamanda yaşlanmayı geciktirir. Genç insanlara da uygulanabilen bu aşı estetik merkezleri tarafından yapılır.

Nem Aşısı Hangi Bölgelere Uygulanır?

Nem aşısı son zamanlarda oldukça popüler bir uygulamadır. Birçok kadın tarafından tercih edilen bu uygulama yaşlanmayı geciktirdiği gibi yaşlanma belirtilerini de yok etmekte etkilidir. Estetik merkezleri ve doktorla tarafından yapılan nem aşısı kadınların yüzünde oluşan kırışıklıklar için en etkili çözümlerden biridir.

Nem aşısı hakkında en çok sorulan sorulardan bir tanesi de aşının hangi bölgelere uygulandığıdır. Genelde bu uygulamanın sadece yüze uygulandığı düşünülür ancak bu kanı yanlıştır. Yüz, boyun, dekolte bölgesi ve el sırtı nem aşısının uygulanabileceği bölgeler arasındadır. Bu bölgede meydana gelen kırışıklıklar ve deformasyonlar nem aşısı tarafından yok edilir ve kişi sağlıklı bir cilt görünümüne sahip olur.

Estetik merkezimiz; nem aşısı fiyatları hakkında sizlere detaylı bilgiler sunmaktadır.