Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Liquid Facelift

blank

Liquid Facelift

Liquid facelift, en basit anlamıyla sıvı yüz germe uygulamasıdır. Sıvı ile yüz gerilebiliyor mu diye soranlar çok fazla. Bu kişiler için kısa bir bilgi verelim. Yüzünüzün farklı bölgeleri için ayrı yoğunluklarda dolguların özel bir teknik kullanılarak uygulanması ve sonuç olarak cildin yenilenmesini sağlar. Liquid facelift yıllardır var olup kendisini kanıtlamış bir tekniktir ve bunu farklı enjeksiyon teknikleri kullanarak cildinize uygulayabiliyorsunuz. Liquid facelift kullanılarak neler yapılabilir, biraz buna bakalım; 1) gözaltı torbalarınız rahatlıkla gizlenebilir, 2) koyu renkteki halkalar açılabilir, 3) kaslar gerilerek, göz çevrenizin aydınlatılması sağlanabilir, 4) yanaklarınızdaki gevşeklik ve doku kaybı düzeltilebilir, 5) çene çevresi ve sarkmalar düzeltilebilir, 6) dudak kenarlarındaki sarmalar düzeltilebilir.

Liquid facelift ile yüzünüzdeki birçok sorunları giderebiliyorsunuz. Liquid facelift her geçen gün gelişiyor ve şuana kadar ortaya konulan sonuçlardan, dolgu maddeleri hacim kaybını karşılarken, aynı zamanda yüzünüzdeki elastin ve kollajeni üreten hücreler uyarılır ve böylece yüzünüzün yenilenme süreci başlar. Kısa bir süre içerisinde göz ile görülür yenilikleri yüzünüzde görebilecek ve kendinizi daha dinç ve genç hissedeceksiniz. Kadın veya erkek fark etmeksizin, kişiye bağlı olarak yüzde görülecek veya oluşacak farklı görüntüler veya sorunlar olacaktır. Bu sebeple liquid facelift uygulamasını yapmadan önce, kişilerin yüzlerinin kontrol edilmesi gerekmektedir. Ne derece liquid facelift yapılabilir veya hangi bölgelere yapılabilir. Herhangi bir yan etkisi olan bir uygulama değil, fakat uygulama öncesi kontrol her zaman çok önemlidir.

Sizde liquid facelift yaptırmak isterseniz, öncelikle bir kliniğe giderek yüzünüzü kontrol ettirmeniz gerekir. Yüzünüzdeki hangi bölgeyi gerdirmek istiyorsanız, ona göre doktorunuza danışmalı ve liquid facelift yapılabilir mi danışmanız gerekir. Liquid facelift için herhangi bir yaş sınırlaması yoktur, fakat ne derece gerekip gerekmediği konusunu uzmanlara danışmanız en doğrusu olmaktadır. Liquid facelift başta da belirtildiği gibi, sıvı kullanılarak yüz gerdirmenin bir yöntemidir. Bu yöntemde sıvı kullanılmasının sebebi, işi kolaylaştırmaktır. Bu yöntem çok fazla kadın tarafından tercih ediliyor ve uygulamayı yaptıranlar ise kendilerini genç hissettiklerini ifade ediyor ve bütün yaşça ihtiyacı olan kadınlara da tavsiye etmektedirler.