lazerle saç dökülmesi tedavisi

Koltuğunuza geri yaslandığınızı ve gözlerinizi kapattığınızı; konfor dolu bir işlem sayesinde saçlarınızın hiçbir acı ve ağrı hissi olmadan güçlendiğini hayal edin. Bu hayal size oldukça rahatlatıcı geldiyse, hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek Lazerle saç tedavisi yöntemiyle tanışmanız gerekiyor.

 

Lazerle Saç Tedavisi Nedir?

Saçları kalınlaştırmak, saç dökülmesinin önüne geçmek ve yeni saç gelişimini desteklemek için kullanılan lazer saç tedavisi, oldukça konforlu ve rahat bir işlemdir. Lazer ışınları cilt yüzeyinin altında bulunan kıl köklerini uyarır ve  kan dolaşımını hızlandırarak saçların güçlenmelerini sağlar.

 

 

Lazerle Saç Tedavisinin faydaları nelerdir?

 • Tedavinin hemen ardından günlük yaşama hızla dönebilirsiniz.
 • İncelmiş saçları kalınlaştırır.
 • Saç dökülmesinin önüne geçer.
 • Saç köklerinin gelişimini destekler, saçları canlandırır.

 

Lazerle Saç Tedavisinde acı hissedilir mi?

İşlem esnasında herhangi bir iğne veya ısı kullanılmamaktadır. Bu nedenle tamamen acısız ve ağrısız bir işlemdir.

 

Saç ekiminden sonra lazerle tedavi yapılabilir mi?

Saç ekim operasyonu geçiren kişilere de tavsiye edilmektedir. Ekimden alınan sonucun daha etkili olmasını sağlamakta ve saç köklerini güçlendirmektedir.

 

Diğer işlemlerle kombine edilebilir mi?

Saç yapınıza bağlı olarak PRP ve mezoterapi uygulamalarıyla kombine ederek daha etkili sonuçlar elde edebilirsiniz. Yeniden canlanan saç folikülleri cansız saçlarınızın yeniden göz alıcı görünmesini sağlayacak.

Daha gür ve sağlıklı saçlara konfor dolu bir işlemle sahip olmak için bizimle iletişime geçin.

Ücretsiz

Konsültasyon ve
Analiz

   Lazerle Saç Tedavisi

   Sıkça Sorulan Sorular

   Lazerle saç tedavisi ne kadar sürer?

   İşlem seansı yalnızca 20 dakika sürdüğü için işlem sonrasında hasta günlük hayatına kolayca geri dönebilir.

   Lazerle saç tedavisi kaç seans uygulanır?

   Haftada 2 veya 3 seans olarak uygulanmaktadır. Lazerle saç tedavisi ortalama 2 ile 4 ay sürmektedir. Tedavi sonucu 3 ay sonrasında gözle görülür hale gelir.

   Lazerle saç tedavisi fiyatı ne kadar?

   Lazer saç tedavisi yöntemiyle saç dökülmelerini durdurmak ve daha sağlıklı saçlara kavuşmak isteyen hastalarımıza genel bir fiyat sunabilmek çok zor. Çünkü saç dökülmesi tedavilerinde fiyatlar hastanın saçının dökülen ve kelleşen bölgesine göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca kaç seans tedavi almanız gerektiği fiyatı etkileyen faktörlerdendir. Bu nedenle hastalarımıza verdiğimiz fiyatlar kişiye özeldir. Hemen siz de durumunuzu uzmanlarımız tarafından ücretsiz analiz ettirerek size özel fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

   Fiyat Al

   Saç Ekimi
   Hekim
   Dr. Emrah Cinik

   Saç Ekimi

   Türkiye’nin en tanınmış ve en tecrübeli doktorlarından biri olan Emrah Cinik, 19 yılı aşkın süredir saç ekim alanında hizmet vermektedir.

   Canlı Sohbet
   Yardıma mı ihtiyacınız var?
   Merhaba 👋
   Size nasıl yardımcı olabiliriz?