Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Kalıcı Makyaj

blank

Kalıcı Makyaj Uygulamasının Avantajları

Kalıcı makyaj, son derece doğal bir görünüm ile yüzdeki kontrastları arttırarark hatları belirginleştirir ve bazı istenmeyen kusurları kapatır. Yoğun ve yorgun geçirdiğiniz bir günün sonunda makyajını temizlemek zorunda kalmazsınız ayrıca sabah uyandığınızda da yeniden makyaj yapmak zorunda kalmazsınız. Havuza, denize veya duşa girdiğinizde de sizi terketmeyen makyajınız sayesinde her daim bakımlı bir görünüme kavuşmuş olursunuz.

Kalıcı makyaj ile her sabah ayna karşısında saatler geçirerek yaptığınız makyajınızın gün içerisinde akma veya bozulma riski olmaksızın zamandan tasarruf etmenizi sağladığı gibi dakikalarınızı harcayarak özenle boyadığınız kaşlarınızı gün içerisinde düzeltmeye çalışarak ortaya çıkan nahoş görüntüden de rahatlıkla kurtulmuş oluyorsunuz. Ayrıca gün içerisinde kullandığınız suya dayanıklı makyaj malzemeleri ile makyajınızı düzeltmek için kullandığınız makyaj temizleyicileri ve suyun suya dayanıklı makyaj malzemelerini çıkarmak için uzun zaman harcamanız gereken zamandan ve hassas ciltlerde oluşturduğu tahrişten, ortalama olarak üç veya beş sene dayanabilen uzmanlar tarafından yapılan kalıcı makyaj uygulaması ile kurtulabilirsiniz. Uzun süre dayanabilmesi sebebiyle her daim güzel ve bakımlı görünmek isteyen bayanların kurtarıcısı olmaktadır. Aşırı hassas cilt tipleri için ve makyaj malzemelerine alerjisi veya hassasiyeti olan ciltler için güvenle ve kolaylıkla kalıcı makyaj uygulaması kullanılabilir. Aynı zamanda kaşlarında bir takım hastalıklar sonucu dökülmeler olanlar, yaşlarındaki ilerleme sebebiyle kaşlarında seyrelmeler olanlar, kaşlarında şekil bozukluğu sorunu yaşayanlar ve yine kaşlarında yara izleri olanlar da kalıcı makyaj uygulaması ile bu sorundan kurtulabilirler.

Günlük makyajında göz kapağında sürekli göz kalemi kullananlar için son derece uygundur. Son trend ise kirpik ve kaş boyamasıdır. Ortalama olarak etkisi bir veya iki ay devam eder. Dudaklarını dolgun veya daha ince göstermek isteyenler ile dudak çizgisini belirginleştirmek isteyenler için son derece uygun bir uygulamadır. Zaman zaman yüzde gelişebilen çok ufak izler yada çok büyük olmadıkları takdirde vitiligo lekelerinide kalıcı makyaj uygulaması ile cildin rengini tutturarak gidermek mümkündür. Özellikle meme büyütme veya küçültme operasyonları sonrasınd oluşan dikiş izlerini de kalıcı makyaj uygulaması ile gidermek mümkündür.