Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Agnes Göz Altı Torba Alma Ve Göz Kapağı Kırışıklığı

blank

Agnes Göz Altı Torba Alma Ve Göz Kapağı Kırışıklığı Giderme

Göz altı torbaları normalde olduğunuzdan daha yaşlı ve daha yorgun görünmenize sebep olmaktadır. Piyasada bulunan pahalı kozmetik ürünleri her zaman istenilen oranda olumlu sonuçlar vermeyebilir. Bunun yanı sıra evinizin rahat ortamında uyguladığınız tuz, daha fazla uyku, çay poşeti uygulaması ve soğuk kaşık uygulaması gibi uygulamalar da her zaman olumlu sonuçlar vermeyebilir.

Esasında göz altı torbası sorunsalıgünümüzde hem kadınların hem de erkeklerin problemidir. Kimi insanlar beslenmelerine ne kadar dikkat etselerde, ne kadar fazla uyusalarda ve yaşam şekillerini ne kadar iyileştirselerde bu soruna bir çözüm bulamamaktadırlar. Piyasada satıita bulunan göz altı torbasını giderme ve kırışıklıkları giderme vaadinde bulunan birçok krem vardır. Ancak bu ürünler sadece bir noktaya kadar etkili olabilmektedir. Bir çok alternatifi deneyip istediğiniz sonuca ulaşamadığınızda bıçak altına yatmaya yani ameliyata hazır olmalıydınız tabii ki agnes den önce. Agnes, göz çevrenizde bulunan deriyi ameliyatsız bir şekilde radyofrekans yöntemiyle sıkılaştırabilen bir uygulamadır. Agnes uygulaması, kaz ayaklarını ve kırışıklıkları azaltır, göz kapaklarının düşük durmasını ve genel görünüşünü iyileştirir. Agnes uygulamasında risk yoktur acı hissetmezsiniz, yara ve kızarıklık olmadığı gibi dinlenme süresine de ihtiyaç duymazsınız. Agnes sinek ısırığı gibi olan patentli mikro iğneler kullanılarak yapılmaktadır. Doğrudan radyofrekans enerjisi emerek, cilt ve orbital septum arasındaki seçici hedef alabilir ve küçültebilir. Uygulamada yeni kolajen oluşumu tetiklendiği için göz çevresinde bulunan derinin sıkılaşması sağlanacaktır. Tedavi süresi ortalama olarak yirmi dakika kadar sürer ve uygulama yapılan bölgeye anestezi iğnesi ve uyuşturucu krem uygulanır. Sonrasında ucunda iğne olan bir el ünitesi ile cildin derinliklerine kontrollü bir şekilde ısı ve rf uygulanır. Bu uygulanan ısı yağları eritir ve kolajen üretimin tetikler. Tedavi sonrasında hassas olan bu bölgeye cildi dinledirmek amacıyla soğutucu pedler uygulanabilir.

En iyi sonucu almak için bir veya iki ay gibi bir süre gereksede bazı hastalarda ilk iki haftada da gelişme görülebilir. Agnes uygulaması ciddi göz problemi olmayan herkes için uygundur.