Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Agnes Akne Tedavisi

Agnes Akne Tedavisi

Agnes Akne olarak adı geçen tedavi yöntemi, birçok kişinin kalıcı bir akne tedavisi olabilmek adına başvurduğu bir yöntemdir. Bu tedavi yönteminde, radyofrekans elektrik dalgası kullanılmaktadır. Dolayısıyla net bir sonuç alabilmektesiniz. Agnes akne tedavi yöntemi kullanılarak, çok detaylı bir cilt temizlemesi yapabilmektesiniz. 400 mikron elektro frekansı kullanıldığından, cildinizin en dipteki enfekte olmuş akneleri bile tedavi edebilmektedir. Bu özellikle kadınlar için çok önemli bir tedavi şeklidir, çünkü birçok kadın yüzünde çıkan akneler ve daha sonrasında aknelerin bıraktığı lekelerden çok şikâyetçi olmaktadırlar. Akneler maalesef sadece vücudun mineral ve vitamin dengesizliğinden değil, aynı zamanda stres ve farklı psikolojik sorunlardan dolayı da ortaya çıkabilmektedir. Bu sebeple birçok kadın akne tedavisi görüyor veya kendi yöntemleriyle tedavi ediyorlar.

Agnes Akne tedavisi aknenin köküne kadar temizlediği için, aynı bölgede aknenin tekrar çıkması imkânsız denecek boyutta olmaktadır. Agnes Akne tedavisine başladıktan sonra, kişinin cildi ve sağlık durumlarına bağlı olarak kaç seans uygulanması gerektiği belirlenir. Bazen birkaç seansta bitebiliyorken, bazen ise birkaç seanstan daha da uzun sürebilmektedir. Akne tedavisi bazen gerçekten ağrılı ve daha kötüsü kaşıntılı, bazen ise çok rahat geçen bir tedavidir. Agnes Akne tedavisindeki en büyük avantaj, seans uygulamasından sonra, aşağı yukarı 15-20 dakikalık bir kızarıklıktan başka herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Kaldı ki kızarıklık yüksek bir elektro frekansı verildiğinden olmaktadır, bu sebeple yan etki olarak ta görülmemektedir.

Bu akne tedavisi cildi soymadığından, rahatlıkla tedavi olabilirsiniz. Cildinize herhangi bir uygulama yapmanıza gerek yok, herhangi bir krem veya ilaç uygulaması yapmanıza gerek yoktur. Agnes Akne tedavi uygulamasından sonra, tek yapmanız gereken cildinize sadece nemlendirici ve dışarıya çıkacağınız zaman güneş kremi kullanmaktır. Agnes Akne tedavisini, vücudunuzdaki birçok yere uygulatabilirsiniz. Omuzlar, sırt, boyun, yüz, üst kollar ve yağ bezelerinin çok fazla bulunduğu yerlere uygulatabilirsiniz. Akne genetik bir sağlık sorunu değildir, bu sebeple herkeste çıkabilir, fakat genelde çok fazla stres yaşayanlarda ve yağ bezelerinin çok hareketli olduğu kişilerde çok fazla görülmektedir. Kaldı ki ergenlik döneminde olan gençlerde çok fazla görülür.